Вітаємо у STARSBEANS Coffee

Нами керує те, якою захоплюючою та неймовірною може бути кава: її характер та аромат у мільйонах тонких варіацій! Ось чому ми прагнемо досконалості та запрошуємо вас поділитися цим магічним досвідом з нами.

Кар'єра альтернативної кави

Кава перетворилася від матового гіркого стимулюючого напою до складного кулінарного продукту. Це швидко стало нашим захопленням та ми влили всю нашу енергію та сили на вивчення кави, пізнання та намагання зрозуміти цей дивовижний напій, усе, що він може запропонувати і що він означає для людей.

Подорожі кавоварів

STARSBEANS створили свою першу кавову компанію, яка надає люб'язно приготовані кави на заходах. Подорожуючи далеко і впоперек, ми варимо каву вдень та протягом ночі.

Мета

Ми розуміємо що хочемо, робимо для всього всесвіту та будуємо щось особливе. Ми створили наш центр для вивчення та розробки кави. Плід цього - наша кава, як напою, наповненого смаком, складністю та великим досвідом.

Ми - фанати кави та високої якості

Зерно

Сертифiкованi фермери-постачальники

Обсмаження

Чемпіони України з обсмаження

Гарантія

Мiжнародний досвiд

Довіра

Незмінна висока якість стандарту SCA

Якість

Високi стандарти якостi ISO9001, 14001, 22000

Наші спеціалісти

Головний технолог компанії
Переможець в національному чемпіонаті Ukrainian Coffee Roasting Championship (обсмажування)
Майстер по обсмажуванні
Здобув перемогу на чемпіонаті України з обсмажування кави.

Сертифікація

Міжнародна сертифікація дозволяє нам гарантувати високу якість і безпеку наших продуктів на всіх етапах - від зеленого зерна до полиці магазинів.

Наше виробництво

Наша компанія використовує сировину тільки перевірених і сертифікованих постачальників, робота яких регламентується міжнародними стандартами.

Ми виробляємо каву на власному обладнанні на наших виробничих площах, сертифікованих за міжнародними стандартами

Close Menu
×

Cart