Повернення та обмін

Для оформлення заявки на повернення товару, напишіть нам на пошту, або зателефонуйте нам за номером +38 068 564 3131.

Кава

Ми обсмажуємо каву на виробництві вже більше десяти років і весь цей час вчимося новому, беремо участь в чемпіонатах, семінарах і постійно розвиваємося. Міжнародна сертифікація дозволяє нам гарантувати високу якість і безпеку наших продуктів на всіх етапах – від зеленого зерна до полиці магазину. Перед відвантаженням ми проводимо обов’язкові каппінгі, щоб переконатися в тому, що кава відповідає профілю.

Проте, смак – поняття суб’єктивне, а умови приготування кави та вода у всіх різні. Може трапитися так, що кава вам не сподобається. Ми разом з Вами з’ясуємо, що могло піти не так. Якщо це не допоможе, ми замінимо каву на інший сорт безкоштовно або повернемо гроші.

Аксесуари

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» Ви маєте право повернути чи обміняти товар на аналогічний протягом 14 днів, якщо куплений товар не підійшов за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин, і якщо збережено товарний вигляд, ярлики і розрахунковий документ, виданий продавцем разом з товаром.

Close Menu
×

Cart