Правила користування Сайтом

1. Загальні положення

1.1. Цей документ визначає умови та обмеження щодо використання Сайту.

1.2. Умови та положення цього документа є невід’ємною частиною та доповнюють Ліцензійний договір (публічну оферту) (далі за текстом – «Договір»), що розміщений в мережі Інтернет за адресою STARSBEANS.COM.UA.

1.3. Терміни та визначення, що застосовуються в цих Правилах, використовуються в тому ж значенні, в якому вони визначені в Договорі.

1.4. Незнання цих Правил не звільняє Вас від необхідності їх дотримання.

2. Користуючись Сайтом, Ви погоджуєтесь з тим, що

2.1. Ви уважно вивчили та повністю ознайомились з цими Правилами та Договором.

2.2. Якщо Ви незгодні повністю або частково з цими Правилами та / або Договором, Компанія просить Вас негайно залишити Сайт та / або видалити додаток з Вашого пристрою.

2.3. Початок використання Вами Сайту в будь якій формі означає, що ви згодні та приймаєте всі умови цих Правил в повному обсязі без будь-яких винятків та обмежень з Вашого боку. Використання Сайту дозволено виключно на підставі цих Правил та Договору.

2.4. Правила затверджуються, доповнюються і змінюються Компанією на власний розсуд і доводяться до Вашого відома в порядку, передбаченому для повідомлення Користувача про зміну Договору.

2.5. Вам суворо заборонено надавати будь яким третім особам логін та пароль до вашого облікового запису, а також будь яким іншим чином надавати доступ до свого облікового запису будь яким третім особам.

3. Загальні умови користування Сайтом

3.1. Використання функціональних можливостей Сайту в рамках надання права на використання Сайту допускається тільки після проходження Вами реєстрації та авторизації на Сайті Компанії.

3.2. Деякі технічні, організаційні та комерційні умови використання Сайту, в тому числі його функціональних можливостей та умови можуть доводиться до Вашого відома шляхом окремого розміщення на Сайті або шляхом нотифікації.

4. Ліцензія на використання Сайту і допустиме використання Сайту:

4.1. Компанія надає зареєстрованому Користувачеві право на функціональне використання Сайту Компанії на умовах простої (невиключної) ліцензії в межах функціональних можливостей Сайту, а також право на використання Додаткового функціоналу сайту на умовах обраного Користувачем Тарифу.

4.2. Використання Сайту іншими способами, в тому числі шляхом копіювання, розповсюдження, транслювання та публікування на сторонніх ресурсах розміщеного на Сайті Контенту, а також включених до складу Сайту елементів дизайну, програм і баз даних, їх декомпіляції та модифікації, суворо заборонено.

5. Приймаючи умови цих Правил, Ви гарантуєте та підтверджуєте, що:

5.1. У вас є всі необхідні права для укладення Договору на використання Сайту та його виконання;

5.2. Використання Сайту буде здійснюватися Вами виключно для цілей, дозволених цими Правилами з дотриманням їх положень, а також вимогами Договору, застосовного права і загальноприйнятої практики;

5.3. Ви не будете вчиняти будь-яких дій, які вступають в протиріччя або перешкоджають роботі Сайту (або роботі відповідного обладнання, мереж, або програмного забезпечення, за допомогою яких працює Сайт);

6. Ви погоджуєтеся отримувати від Компанії на вказану Вами при реєстрації електронну адресу інформаційні електронні повідомлення (далі – “Сповіщення”) з важливою інформацією, що стосуються Сайту та / або Компанії на наступних умовах:

6.1. Компанія може використовувати Сповіщення для таких цілей:

  • інформування про нові можливості Сайту;
  • інформування про зміну в інформаційних ресурсах Сайту;
  • інформування про оновлення цих Правил та / або Політики Конфіденційності та / або Договору;
  • надсилання транзакційно-тригерних повідомлень та маркетингових, квитанцій про оплату;
  • інформування про новини;
  • інформування про зміни в роботі Сайту та / або Компанії;
  • інформування про знижки, акційні пропозиції;
  • інформування про інші продукти Компанії.

6.2. Частота та кількість Сповіщень може залежати від багатьох факторів, в той же час ми обіцяємо докласти розумних зусиль, щоб Ви не отримували надмірні обсяги Сповіщень.

6.3. Відмова від отримання повідомлень завжди доступна внизу кожного email-повідомлення (Сповіщення), а також Ви завжди можете відмовитись від отримання Сповіщень звернувшись до нашої служби підтримки Користувачів ([email protected]).

7. Інші умови

7.2. Ви відповідаєте за збереження в таємниці від третіх осіб своїх даних (логіна і пароля), що використовуються для авторизації на Сайті. Всі дії, вчинені на Сайті з використанням Ваших логіна та (або) пароля, вважаються Вашими діями.

7.3. Якщо у вас є зауваження або побажання до роботи Сайту, ви можете надіслати їх до служби підтримки Користувачів ([email protected]).

Close Menu
×

Cart