Спеціалісти

Головний технолог

Кристина Радчук

Переможець в національному чемпіонаті Ukrainian Coffee Roasting Championship (обсмажування).

Чемпіонат проводився за підтримки міжнародної організації Speciality Coffee Association (SCA) в ході щорічного Kyiv Coffee Festival.

Майстер з обсмажування

Олексій Коновалов

Здобув перемогу на чемпіонаті України з обсмажування кави. Обсмажувальник компанії здобув самi високi 506 балів на турнірі.

“Працюючи на великому підприємстві, ми стикаємося з позаштатними ситуаціями, з необхідністю одночасно виконувати завдання різного порядку (великі обсяги обсмаження, різні стилі для роздробу і кав’ярень).першу чергу, навчився швидко приймати коректні рішення, незалежно від обставин. Цей досвід – безцінний, його не отримаєш на маленькому підприємстві. Ще хочу відзначити нашу команду, яка вірить в мене. Саме ці люди стимулюють мене до розвитку “

Чим саме так важлива участь в змаганнях

Лідери

Роботу обжарщіков оцінювали Чемпіони Світу з обсмажуванні Олександру Нікулае і Шериф Басаран, які більше 7 років судять Чемпіонати, організованим SCA по всьому світу.

Судді

Судді змагань – діючі члени асоціації SCA, професіонали індустрії світового рівня.

Голова комісії

Головою суддівської комісії чемпіонату стала знаменита Соня Бьорк Грант, яка стояла біля витоків розвитку SCA, легенда кавового світу.

Close Menu
×

Cart